info@dndmotors.com.tr
Whatsapp

Hakkımızda

Dnd Motors olarak kurulduğumuz günden bu yana Karadeniz bölgesinde edinmiş olduğumuz pazar tecrübesi ve deneyimiz ile araç alım ve satış işlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Deneyimli kadromuz ile birlikte ikinci el otomotiv pazarında yenilikçi, dinamik ve teknolojik gelişmelere her zaman açık alt yapımız ile, sektöre yeni bir soluk getirmeyi amaçlamaktayız.

         Firma yetkililerimiz çok uzun yıllardan bu yana araç alım ve satım sektöründe zaman içerisinde hızla büyüyerek ve yükselerek kazanmış olduğu tecrübeler ile bugün Dnd Motors bünyesi altında sizlere hizmetlerini ulaştırabilmektedir. Dnd Motors olarak kurum ve bireylere yaşam kalitelerini arttıracak, kesintisiz hareket etme özgürlüğü ve kolaylık sağlayacak araç alım ve satım hizmetimiz sayesinde daima müşterimizin memnuniyetini ve ihtiyaçlarını en ön planda tutmaktayız.

         Kalite Politikamız Kalite yönetiminin temel taşları olan, sürekli gelişme, iyileştirme ve müşteri memnuniyeti adına; tüm hizmetlerimizle tam anlamıyla memnun olan Dnd Motors müşterileri oluşturmaya yöneliktir. Yasalara ve mevzuat şartlarına uyumlu bir yönetim sisteminin Dnd Motors amaç ve hedefleri doğrultusunda etkin olarak kullanılmasını sağlamak, müşterilerimizin ürün ve hizmetlerle ilgili talep beklentilerinin üzerinde ve Dnd´de fayda sağlayacak yeni talep ve beklentiler yaratarak bunları aşmak temel ilkemizdir.
 
Misyonumuz

Sağlık ve emniyeti ön planda tutmak, kaliteden ödün vermemek, müşteri memnuniyetini artırmak,mükemmelliği yakalamak, yeniliklere açık olarak sürekli bir gelişme içerisinde olmaktır.
 
Vizyonumuz

Müşteri odaklı bir yaklaşımla bu sektörde lider konumuna yükselmek.

 

 

Bize Ulaşın
  • Pelitli Mahallesi Pelitli Mimar Sinan Caddesi No:8B Ortahisar / Trabzon
  • Telefon : 0462 335 6 335
  • info@dndmotors.com.tr